Na PlayStation Plus dorazí v únoru 13 nových her

Na PlayStation Plus dorazí v únoru 13 nových her

19 února, 2024 0 Od

Sony oznámila příchod 13 nových her do katalogu PlayStation Plus v únoru. Hráči si mohou vychutnat napínavé závody v Need for Speed Unbound, prozkoumat kosmické hlubiny ve hře The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition nebo se ponořit do vikingské historie ve hře Assassin’s Creed Valhalla.

PlayStation Plus hry na měsíc únor

Sony právě oznámila, že tento únor přidá do své služby PlayStation Plus celkem 13 nových her. Novinky zahrnují mix adrenalinových závodů, sci-fi dobrodružství a oblíbených RPG. Pro hráče to znamená nové příležitosti k prozkoumání rozmanitých herních světů. Od 20. února budou mít předplatitelé přístup k titulům jako Need for Speed Unbound, The Outer Worlds: Spacer’s Choice EditionAssassin’s Creed Valhalla či Tales of Arise.

Hlavním lákadlem je jistě Need for Speed Unbound, vyvinutá Criterion Games, kde se mohou předplatitelé těšit na dynamické závody proti času, hráčům a policajtům. Hra je ideální pro milovníky rychlých aut a napínavých honiček. Hra The Outer Worlds zas hráče zavede do dalekého vesmíru.

Dalšími významnými hrami, které se tento měsíc dostávají do služby, jsou LEGO Worlds a LEGO Jurassic World. Roguebook a Rogue Lords přidávají do nabídky PlayStation Plus novou dimenzi roguelike her. Tales of Zestiria zas vrací hráče zpět k RPG kořenům.

Pro předplatitele PlayStation Plus Extra a Premium jsou připraveny tituly jako Need for Speed Unbound a Assassin’s Creed Valhalla, zatímco pro Premium předplatitele jsou k dispozici klasické hry jako Resistance: Retribution a Tales of Symphonia.

Obrázek: unsplash.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​