Na PlayStation dorazí další velký update

Na PlayStation dorazí další velký update

19 ledna, 2023 0 Od

Do systému PlayStation 5 konečně přichází dlouho očekávaná forma komunikace mezi hráči. Ve stejné aktualizaci se hráči mohou těšit na další novinku.

Aktualizace 7.00

Aktualizace s názvem 7.00 přinese kromě plnohodnotné hlasové služby také službu Discord. Budeš moci propojit svůj účet PlayStation a komunikovat s přáteli na jiných platformách. Zatím není stoprocentně známo, jak bude Discord fungovat na systému PS5, ale předpokládá se, že bude mít stejné funkce jako verze pro Xbox. Hráči na Xboxu si novou funkci hlasového chatu užívají již několik týdnů a hráči na PlayStationu se k nim pravděpodobně připojí již 8. března 2023.

Možnosti streamování budou rozšířeny také o hry pro PlayStation 5. Vylepšení budou k dispozici pouze předplatitelům služby PlayStation Premium. Hráči alespoň nebudou muset čekat na stažení hry a budou ji moci hrát prakticky okamžitě. Otázkou stále zůstává, zda bude možné díky předplatnému streamovat všechny nové hry, nebo pouze hry pro PlayStation 5, které budou přidány v rámci předplatného.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation