Na jaké hry se můžeme těšit v říjnu

Na jaké hry se můžeme těšit v říjnu

4 října, 2022 0 Od

Říjen je tu a s ním také řada nových herních titulů. Na jaké herní novinky se můžeme těšit v měsíci říjnu?

Jaké hry vycházejí v říjnu?

Overwatch 2

Blizzard již za pár dní vypustí na světlo světa nový díl populární FPS Overwatch, která je pokračováním „střílečky“ z roku 2016. Druhý díl Overwatch si zahrajeme na PC a konzolích PlayStation 4/5 a Xbox One a Series X/S. Hra dorazí také na konzole Nintendo Switch.

Scorn

Né vždy se vidí, aby vývojáři posunuli datum vydání blíže. Survival hororové dobrodružství Scorn k nám místo 21. října dorazí již 14. října. Připravit bychom se měli na opravdu děsivý zážitek. Hra vychází na PC a Xbox Series X/S

A Plague Tale: Requiem

Po velmi úspěšném A Plague Tale: Innocence přichází pokračování Amicie a Huga pod názvem Requiem. Do temného období středověku plného krys, inkvizice a válek se podíváme již 18. října na PC a konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Gotham Knights

Vývojáři z WB Games Montreal vypustí koncem měsíce dlouho očekávaný superhrdinský nářez Gotham Knights. Batman je mrtvý, ať žijí rytíři Gothamu. Hra vychází na PC a konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Victoria 3

V říjnu se dočkají také fanoušci grand strategy her, neboť vývojáři z Paradox Interactive si pro nás připravil Victoria 3. Strategická hra umožní převzít kontrolu nad více než 100 národy 19. století a utvářet tak chod dějin. Victoria 3 vychází 25. října na PC, Mac a Linux.

Call of Duty: Modern Warfare II

Přímé pokračování populární FPS z roku 2019 přichází již tento měsíc. Fanoušci franšízi tak mohou jásat. Kampaň se odehrává tři roky po svém předchůdci, kdy jednotka Task Force 141 útočí na drogový kartel a teroristickou organizaci. Nový díl Call of Duty vychází koncem října na PC, PlayStation 4/5, Xbox One a Series X/S.

Další hry vycházející v říjnu

PGA Tour 2K23

NHL 23
Mario + Rabbids Sparks of Hope
Resident Evil RE: Verse
Persona 5 Royal
Bayonetta 3
New Tales from the Borderlands

Obrázek: unsplash.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation