Na internet uniká velká kupa gameplay záběrů z God of War Ragnarök

Na internet uniká velká kupa gameplay záběrů z God of War Ragnarök

2 listopadu, 2022 0 Od

God of War Ragnarök je hra od Santa Monica Studio, která má již devátého listopadu vyjít na PS4 a PS5. Bohužel ji v poslední době trápí neustálé úniky záběrů z hraní i velkých příběhových spoilerů. Sami vývojáři nás před uniklými záběry varují a tvrdí, že nám mohou zkazit požitek z hraní.

Uniklé gameplay záběry

Tento problém momentálně sužuje více her, například chystané GTA VI, v jehož případě za únikem stál sedmnáctiletý hacker z velké hackerské organizace, který byl následně posazen za mříže.

Tentokrát byl ale viníkem někdo úplně jiný. Dle některých zdrojů za vše může konkrétní obchod, který hráčům umožnil předčasné zakoupení fyzické kopie této hry. Pravděpodobnější ale je, že prameny pochází od recenzentů či firem, které herní kopii dostali přímo od Sony, které za studiem Santa Monica stojí.

Pokud se chystáte hru hrát, měli byste si dát obzvlášťe velký pozor, jelikož úniků příběhu, ale i gameplaye je internet přímo plný. Nejvíce spoilerů se nachází na platformě Reddit, ovšem kdybyste pátrali i na jiných sociálních sítích, úniky také najdete. Vývojáři nás proto na svém Twitteru varují, abychom se těmto záběrům snažili ve vlastním zájmu vyhnout a už pracují na jejich odstranění.

Obrázek: playstation.com

Autor: Jeroným

Zdroj: Gamers Generation