Multiplatformní herní headset Trust GXT 4371 Ward

Multiplatformní herní headset Trust GXT 4371 Ward

26 února, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Multiplatformní herní sluchátka na uši s výkonným zvukem a sklopným mikrofonem. Abyste ve hře dosáhli vítězství, musíte se spolehnout hlavně na zvuk. Trust Gaming GXT 4371 Ward vás úplně pohltí. Díky 50mm ovladačům, ovládacím prvkům na kabelu, flexibilnímu mikrofonu a náušníky z dýchací tkaniny máte vše, co potřebujete k vítězství na jakémkoli zařízení.

Grafika je skvělá, ale zvuk je všechno. Trust Gaming GXT 4371 Ward vás úplně pohltí z pozice soupeře až po volání o pomoc od vašich spoluhráčů. Díky 50mm ovladačům, in-line ovládacím prvkům, flexibilním mikrofonům s výložníkem a náušníky z dýchací tkaniny máte vše, co potřebujete k vítězství na jakémkoli zařízení.

Trust GXT 4371 Ward ovládáníWard používá dva 50mm ovladače, aby vám poskytl jedinečný zvukový zážitek. Tyto obrovské ovladače mají rozsah od 20 do 20 000 Hz, což znamená, že uslyšíte vše, co na vás váš soupeř hodí. Trust GXT 4371 Ward vás ohromí zvukem od bouřlivých basů vzdálené exploze až po svištění kulek.

Týmová práce je zásadní. Ujistěte se, že vás team slyší. Trust Ward je vybaven flexibilním mikrofonem, který zajistí, že váš tým uslyší každý váš příkaz. A pokud nechcete být na chvíli slyšet, sklopte Trust logomikrofon a ztlumte jej pomocí in-line ovládacích prvků. K nastavení hlasitosti můžete použít stejné in-line ovládání. Máte úplnou kontrolu.

Díky dýchacím náušníkům nebudete chtít tuto náhlavní soupravu už nikdy sundat. Zajistí, aby vaše uši zůstaly chladné, i když budete Ward používat celé hodiny. Tato náhlavní souprava je multiplatformní, takže ji můžete použít na jakémkoli zařízení s 3,5 mm konektorem pro sluchátka, jako jsou např. herní konzole. Připojte jej k jakémukoli mobilnímu zařízení, které používá toto připojení, nebo jej jednoduše připojte k počítači pomocí prodlužovacího kabelu. Ward se postará o všechny vaše potřeby. Váží pouhých 320 gramů.