MSI představuje svůj vlastní handheld MSI Claw A1M

MSI představuje svůj vlastní handheld MSI Claw A1M

13 března, 2024 0 Od

Společnost MSI nedávno vypustila do světa svůj nový handheld PC, nazvaný MSI Claw A1M, avšak učinila tak bez velkého rozruchu.

MSI v tajnosti představuje vlastní handheld PC MSI Claw A1M

Příchod MSI Claw A1M na trh sleduje úspěšné uvedení handheld konzole Steam Deck, které přilákalo značnou pozornost a ukázalo, že koncept přenosných PC má velký potenciál. Od té doby se k tomuto segmentu přidaly i další významné značky, jako jsou Asus s modelem ROG Ally či Lenovo s modelem Legion GO.

Nejdůležitější aspekty

Ale co přináší MSI Claw A1M navíc oproti svým konkurentům? Klíčové vlastnosti tohoto zařízení zahrnují výkonný 16jádrový procesor Intel Core Ultra 7 155H s podporou technologie Intel XeSS, což zajišťuje hladké spuštění i těch nejnáročnějších her. Displej také nezůstává pozadu, s kvalitním 7palcovým 120Hz Full HD displejem a RGB podsvícenými tlačítky, vše zabalené do elegantního designu s pohodlným držením. Výdrž baterie je s 53 WHr výrazně nad průměrem a nechybí ani nejnovější Wi-Fi 7 s vysokou rychlostí.

Na poli softwaru je konzole od MSI vybavena nejnovějším operačním systémem Windows 11 a aplikací MSI Center M, která usnadňuje správu zařízení a přístup k herním platformám. Systém tak podporuje širokou škálu her z různých platforem, včetně možnosti hraní mobilních her na Androidu.

Cena začíná na 19 990 Kč za model s 500GB SSD a dosahuje až 22 990 Kč za verzi s 1TB, což je ve srovnání s konkurencí poměrně vysoká částka.

Obrázek: msi.com

Zdroj: Gamers Generation 

​