Mouse se ukazuje na nových záběrech

Mouse se ukazuje na nových záběrech

15 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Fumi Games společně s vydavatelstvím PlaySide Publishing představují nový trailer na hru Mouse, která čerpá inspiraci z kreslených filmů 30. let.

Mouse se blíží

Herní komunitu upoutalo pozornost hra Mouse, která je inspirována kreslenými filmy z 30. let minulého století. V rámci nedávné prezentace Triple-i Initiative Showcase představili Fumi Games a PlaySide Publishing nový gameplay trailer, který odhaluje nejen nové mechaniky pohybu, ale i power-upy.

Hlavním lákadlem je zde zřetelně grappling hook, které umožňuje hráčům cílit na specifické body v úrovni pro rychlý pohyb napříč mapou. Dalším zajímavým prvkem je vrtulník, který dodává vertikální rozměr pohybu s pomalejším klesáním. Nechybí ani power-up Spinach, který vylepšuje a zesiluje blízký boj ve stylu známého hrdiny Popeye.

Další podrobnosti o vývoji hry mají být sdíleny v blízké budoucnosti. Fumi Games usiluje o to, aby přinesli co nejkvalitnější „grandboomer“ kreslenou střílečku, jaká kdy byla vytvořena.

Hra Mouse byla poprvé odhalena v roce 2023 a její vydání je plánováno na rok 2025 na platformy PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch a PC.

Obrázek: fumigames.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​