Mortal Kombat se objeví na Summer Game Fest

Mortal Kombat se objeví na Summer Game Fest

24 května, 2023 0 Od

Představující trailer pro hru Mortal Kombat 1 při svém debutu rozpoutal ohromné nadšení mezi fanoušky, kteří se nemohou dočkat, až uvidí na vlastní oči všechny očekávané akční sekvence. Je zřejmé, že jim nezbývá už jen několik týdnů čekání.

Mortal Kombat na Summer Game Fest

Geoff Keighley oznámil, že na festivalu Summer Game Fest dojde k premiéře hratelné části hry Mortal Kombat 1, kterou předvede Ed Boon, ředitel studia NetherRealm. Tuto každoroční letní událost plnou nových herních trailerů a světových premiér si budete moci prohlédnout v přímém přenosu 8. června od 12 hodin dle času PT nebo 15 hodin ET.

Mortal Kombat 1 představuje úvod do nové časové linie, navazující na dějový vývoj hry Mortal Kombat 11. Z hratelné části hry víme zatím pouze, že zahrnuje Kameo Fighters, což je nová funkce, kterou NetherRealm charakterizuje jako jedinečný seznam spolubojovníků, jež hráčům asistují v průběhu zápasů. Je velmi pravděpodobné, že na Summer Game Fest uvidíme tuto hru v akci s dalšími novými prvky před jejím oficiálním uvedením na trh dne 19. září.

 

Obrázek: store.steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation 

​