Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch dostane vylepšení

Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch dostane vylepšení

24 září, 2023 0 Od

Mortal Kombat 1 pro Nintendo Switch přišel s řadou nedostatků, které zklamaly fanoušky. Hlavně špatná grafika ve srovnání s jinými platformami vedla k frustraci a posměchu mezi fanoušky Mortal Kombat 1.

Mortal Kombat 1 dostane vylepšení?

Recenze hry na různých platformách zdůraznily výrazný rozdíl výkonu. Verze pro Nintendo Switch, kterou vytvořila společnost Shiver Entertainment, zdaleka nesplnila očekávání. Fanoušci hry vyjádřili mnoho stížností, včetně dlouhých načítacích časů, mnoha chyb ovlivňujících grafiku a hratelnost a celkově zklamávajícího herního zážitku.

Ed Boon, tvůrce série Mortal Kombat a hlavní vývojář v NetherRealm, v nedávném rozhovoru potvrdil, že se plánují vylepšení pro verzi Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch. Boon ujistil hráče, že NetherRealm je odhodlán řešit obavy a problémy, které trápily verzi pro Nintendo Switch. Přestože tvůrce Mortal Kombat zdůraznil odhodlání vývojového týmu rychle řešit jakékoli problémy, které by mohly narušit zážitek hráče, nezmínil nic týkající se ceny verze pro Switch.

Dalším zdrojem frustrace hráčů je skutečnost, že cena Mortal Kombat 1 pro Nintendo Switch je stejná jako pro verze pro PS5 a Xbox Series X, přestože existují zřejmé rozdíly ve výkonu a vizuální kvalitě. Tato situace kolem Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch přitáhla značnou pozornost hráčů i kritiků. Fanoušci sdíleli srovnání, která zdůrazňovala zřetelný rozdíl v grafice a výkonu mezi verzí pro Nintendo Switch a jejími protějšky na jiných platformách.

Obrázek: mortalkombat.com

Zdroj: Gamers Generation 

​