Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch čelí kritice

Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch čelí kritice

21 září, 2023 0 Od

Oficiálně vyšel nový Mortal Kombat 1 a hráči si plně užívají násilné a krvavé souboje na svých herních zařízeních. Tedy až na majitele konzolí Nintendo Switch.

Nintendo verze Mortal Kombat 1 čelí kritice

Po dlouhém očekávání mohou i běžní hráči od 19. září zakusit očekávaný reboot Mortal Kombat 1. Tento titul nabízí napínavé souboje, krvavé scény a brutální zlomeniny kostí. Kritici hru vychvalují a hráči na většině platform si ji náramně užívají. Avšak majitelé konzole Nintendo Switch nejsou tak nadšení. Na sociálních sítích sdílejí své zkušenosti, které ukazují, v jakém stavu je hra na jejich konzolích. Co je trápí?

Otřesný vizuál a propady snímků

Pokud jste narazili na video zobrazující verzi hry pro Nintendo Switch, není to žert. Hra na této konzoli vypadá jako nedokončený vývojářský náčrt. Bledé barvy, nekvalitní textury a kolísavý framerate jsou jen některé z problémů. K tomu přidáme ještě dlouhé načítací časy, které zkušenost ještě více kazí.

Problém Hardwaru nebo lenost vývojářů?

Je tento problém způsoben omezeným hardwarem konzole, nebo vývojáři tuto verzi zanedbali? Nintendo Switch je na trhu již přes 6 let a nepatří mezi nejvýkonnější konzole. I hry speciálně navržené pro tuto konzoli často trpí problémy s výkonem.

Na druhou stranu, možnost, že vývojáři tuto verzi zanedbali, není zcela mimo realitu. V poslední době jsme byli svědky vydání několika velkých her v nedokonalém stavu. WarnerBros je velká společnost, a je možné, že marketingový tlak mohl ovlivnit kvalitu výsledného produktu. Doufejme, že vývojáři brzy vydají opravné záplaty, které zlepší herní zážitek na Nintendo Switch.

Obrázek: mortalkombat.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​