Moon Studios představuje své první akční RPG No Rest for the Wicked

Moon Studios představuje své první akční RPG No Rest for the Wicked

6 března, 2024 0 Od

Tvůrci úspěšné série Ori, Moon Studios, ohlásili svůj první krok do žánru akčních RPG s hrou No Rest for the Wicked, která míří na Steam v rámci předběžného přístupu.

Moon Studios představuje No Rest for the Wicked

Moon Studios, známé pro své dojemné tituly Ori and the Blind Forest a Ori and the Will of the Wisps, se vydává na novou cestu s akčním RPG No Rest for the Wicked. Hra byla poprvé oznámena na minulém předávání cen Game Awards a nedávno bylo v rámci speciálního livestreamu odhaleno datum vydání v předběžném přístupu 18. dubna.

Hra No Rest for the Wicked se odehrává v temném středověkém fantasy světě, který zasáhla smrtící morová rána, měnící obyvatele ostrovu v příšery. Hráči se ujmou role vyvoleného válečníka, jehož úkolem je boj proti této zkáze. Hra kombinuje prvky z Diablo, Dark Souls a dokonce i Animal Crossing, kde hráči bojují o přežití, zároveň obnovují město Sacrament.

Ačkoliv se No Rest for the Wicked bude na Steamu nacházet v předběžném přístupu po nezjištěnou dobu, plánuje se její vydání i na konzole, jakmile hra dosáhne své finální verze 1.0.

Obrázek: store.privatedivision.com

Zdroj: Gamers Generation 

​