Microsoft i Bethesda na letošní E3 nebudou chybět

Microsoft i Bethesda na letošní E3 nebudou chybět

23 května, 2021 0 Od Martin Havel

Veletrh E3 se po roční odmlce vrací v elektronické podobě a mezi jeho účastníky bude patřit i Microsoft s Bethesdou.

E3 2021 se pomalu ale jistě blížit a spolu s tím se i vyjasňuje, kdo všechno na veletrhu bude vidět. Nyní máme potvrzeno, že chybět nebude ani Microsoft a nyní již pod něj patřící Bethesda. Informaci prozradil ředitel Xbox Game Studios Matt Booty v rozhovoru pro Le Figaro. Půjde o společnou konferenci, v níž tak uvidíme nejen novinky ze světa Xboxu, ale také veškeré novinky od Bethesdy.  Zřejmě se tím pádem můžeme těšit jednu z největších konferencí E3 vůbec, protože už samostatné předváděčky Xboxu a Bethesdy patřily k tomu nejvýraznějšímu, co každoročně E3 nabízela.

Nejočekávanější informace z dílny Bethesdy jsou jednoznačně novinky o chystaných RPG Starfield a The Elder Scrolls VI. Podle Bloombergu by se právě Starfield měl na E3 objevit. Kde se naopak zřejmě neobjeví, jsou konzole Playstation, jak během týdne potvrdil Jeff Grubb. Co všechno přinese Microsoft je zatím otázkou, ale dá se mimo jiné očekávat i spousta her třetích stran jako tomu bývalo u Microsoftu zvykem v minulosti. Účast na E3 potvrdily také společnosti Capcom, Nintendo, Ubisoft, Bandai Namco, Take-Two, Gearbox, SEGA či Square Enix.

Veletrh E3 letos proběhne pouze ve virtuální podobě od 12. do 15. června. Budete tento svátek herního průmyslu sledovat?

Martin Havel

Obrázek: techcrunch.com