Memorandum o spolupráci a změna šéfredaktora

Memorandum o spolupráci a změna šéfredaktora

27 května, 2022 0 Od

Chtěli bychom tímto článkem poděkovat za spolupráci šéfredaktorovi časopisu GAMERS GENERATION Martinovi Havlovi. Jeho přínos pro hráčskou komunitu, a hlavně čtenáře časopisu GAMERS GENERATION je neoddiskutovatelný. Děkujeme mu, že nás podpořil v těžkých začátcích růstu časopisu, který si v této nelehké době hledal své místo na trhu.

Nový redakční tým se aktuálně tvoří a jeho šéfredaktorem bude … no prozatím to pro vás čtenáře bude překvapení. Aktuálně se na spolupráci projektu GAMERS GENERATION domluvili tři subjekty, kteří se dlouhodobě věnují gamingu. Jsou jimi ostravský projekt OSTRAVA CHAMPIONSHIP zkráceně OVACHAMP, který se dlouhodobě věnuje nejen v Ostravském regionu podpoře hráčů a tvorbě skvělých herních turnajů a dělají to jak jinak, než s hráčských srdcem a také herní portál s novinkami ze světa her SUPERPAŘMENI.EU, který je další vycházející hvězdou na herním nebi. Spojení naleznou v projektu GAMERS GENERATION a časopisu, který tak bude pro hráče ještě barevnější a také zajímavější.

Podporu nám slíbili i další herní ikony, ale to je také ještě skryto pod pláštíkem blízké budoucnosti.

Toto spojení a zajímavé partnerství vzniklo za velmi slibné konstelace hvězd, tak nám držte palce, jak jste to dělali doposud.

GAMINGU zdar.

Petr Smolník, Lukáš Stařičný, Michal Fortyn

Zdroj: Gamers Generation