Mechanická herní klávesnice se spínači HyperX a kláves HyperX Pudding Keycaps

Mechanická herní klávesnice se spínači HyperX a kláves HyperX Pudding Keycaps

7 července, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

HyperX, herní divize Kingston Technology Company, oznámila rozšíření rodiny klávesnic Alloy vydáním mechanické herní klávesnice HyperX Alloy EliteTM 2. Nová herní klávesnice Alloy Elite 2 je založená na původním designu Alloy Elite a disponuje lineárními červenými spínači HyperX vyvinutých pro maximální výkon, životnost a 80 milionů stisknutí každí klávesy. Klávesnice má navíc speciální tlačítka na přepnutí režimů klávesnice, multimediální tlačítka a váleček pro snadné ovládání hlasitosti. Celá klávesnice je osazena originálními klávesami HyperX pudding keycaps s dvouvrstvou povrchovou úpravou a fontem HyperX, aby došlo k maximálnímu zvýraznění LED podsvícení a RGB efektům.

HyperX Alloy Elite 2 má po vzoru svého předchůdce i světelnou lištu s LED podsvícením a plnou škálou RGB na každé části. RGB podsvícení je i pod každou samostatnou klávesou a je plně nastavitelné 1. Alloy Elite 2 je postavená na bytelném ocelovém rámu, který zajistí maximální odolnost i ve vypjatých herních situacích. Tlačítka pro přepnutí režimů pak nabízí možnost změnit úroveň podsvícení, profil podsvícení a přepnutí do herního režimu. Klávesnice má navíc průchozí USB 2.0 pro připojení dalšího zařízení, 100 % anti-ghosting a plný N-key rollover.

Klávesnice Alloy Elite 2 je jedna z plnohodnotných herních RGB mechanických klávesnic HyperX navržených pro maximální odolnost díky ocelovému rámu. Hráči si můžou kompletně upravit podsvícení díky intuitivnímu programu NGENUITY a pustit uzdu své tvořivosti. Klávesnice má vestavěný paměťový čip na tři různé profily, mezi kterými můžou hráči snadno přepínat pomocí tlačítek na změny režimů. Do klávesnice si tak mohou uložit nejen profily s podsvícením, ale i nastavení herních režimů nebo funkcí makro. Klávesnice Alloy Elite 2 je kompatibilní s PC, PS4TM a Xbox OneTM.

Dostupnost

Mechanická herní klávesnice HyperX Alloy Elite 2 je dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 4 499 Kč u partnerských kamenných a online prodejců.