Marvel’s Spider-Man 2 se příští měsíc dočká významné aktualizace

Marvel’s Spider-Man 2 se příští měsíc dočká významné aktualizace

11 února, 2024 0 Od

Marvel’s Spider-Man 2, oblíbená hra od Insomniac Games, se chystá na významnou aktualizaci. Hráči se mohou těšit na zavedení režimu New Game Plus, řadu nových obleků pro Spider-Mana a další novinky.

Marvel’s Spider-Man 2 aktualizace

Marvel’s Spider-Man 2, pokračování úspěšné hry od Insomniac Games, přináší hráčům další důvod k radosti. Po několika měsících očekávání a spekulací studio potvrdilo, že příští měsíc vydá aktualizaci, která hře přidá režim New Game Plus, nové obleky a řadu dalších novinek. Tato aktualizace představuje významný krok ve vývoji hry a je odpovědí na přání a požadavky herní komunity.

Režim New Game Plus umožní hráčům, kteří již hru dokončili, začít znovu s výhodami z předchozího hraní, jako jsou zachované schopnosti a obleky. To otevírá nové možnosti pro prozkoumávání hry a jejích tajemství s vylepšenými postavami od samého začátku.

Kromě toho nové obleky nejenže přinesou čerstvý vizuální styl, ale mohou také nabídnout unikátní schopnosti nebo bonusy, které ovlivní způsob hraní. Tyto obleky budou představeny spolu s dalšími obsahovými aktualizacemi, které zatím Insomniac Games drží v tajnosti.

Insomniac také naznačil, že v blízké budoucnosti poskytne kompletní seznam nových funkcí a vylepšení, které aktualizace přinese. Aktualizace by měla dorazit 7. března.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​