Marvel’s Spider-Man 2 a PlayStation 5 dominují americkému trhu

Marvel’s Spider-Man 2 a PlayStation 5 dominují americkému trhu

23 listopadu, 2023 0 Od

Analytická skupina Circana odhalila, že Marvel’s Spider-Man 2 byla nejprodávanější hrou v USA v říjnu 2023, a PlayStation 5 zůstala nejprodávanější konzolí.

Marvel’s Spider-Man 2 v popředí

Podle nedávné zprávy od analytické skupiny Circana, Marvel’s Spider-Man 2 byla nejprodávanější hrou v USA za měsíc říjen 2023. Tato hra, která se stala nejrychleji prodávanou hrou od PlayStation Studios a prodala se v prvních 11 dnech ve více než 5 milionech kopií, vedla seznam nejprodávanějších her​​.

Za Spider-Manem 2 se umístila hra Super Mario Bros. Wonder od Nintenda, exkluzivní pro Switch, a Assassin’s Creed Mirage od Ubisoftu. Předchozí měsíční bestseller, hra Starfield od Bethesdy, klesl na 14. místo v říjnovém žebříčku​​.

Roblox, nově přidaný na platformy PlayStation, se umístil jako čtvrtý v počtu měsíčních aktivních uživatelů na PS5 v USA, za hrami jako Call of Duty: Modern Warfare II, Fortnite a Marvel’s Spider-Man 2​​.

Co se týče prodeje hardwaru, PlayStation 5 byla nejprodávanější konzolí jak v počtu jednotek, tak v celkových tržbách. Xbox Series X/S byl druhý v tržbách a Nintendo Switch byl druhý v počtu prodaných jednotek.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​