Manor Lords dostává datum vydání

Manor Lords dostává datum vydání

4 listopadu, 2023 0 Od

Manor Lords je středověká budovatelská strategie, která svou komplexností předčí mnohé podobné tituly. A nyní dostala své oficiální datum vydání.

Manor Lords má oficiální datum vydání

Pokud máte slabost pro budovatelské strategie, pak jste minulý týden určitě zaznamenali dvě důležité novinky. První se týká oficiálního vydání Cities Skylines 2, které se potýká s komplikovaným startem. Druhá novinka přinesla oznámení vydání hry Manor Lords, budovatelské strategie, která upoutala pozornost již minulý rok. Za tímto projektem stojí pouhý jeden vývojář.

Manor Lords je ve své podstatě budovatelská strategie, která nás zavádí do středověku, konkrétně do 14. století. Jako šlechtic zakládáte s několika osadníky vesnici, která se postupně může rozrůst v prosperující město. Vaším úkolem je vystavět domy, banky, trhy, dílny, pole a obchody, aby byli vaši občané spokojení. Výměnou za to získáváte finanční prostředky a suroviny, které vám umožní rozvíjet město. Avšak nejde jen o stavění, musíte se vypořádat s politickými intrikami, nájezdy banditů a válečnými taženími konkurenčních šlechticů.

Kdy se můžeme těšit na tento středověký simulátor? Manor Lords dorazí již 26. dubna příštího roku. Hra bude dostupná na PC prostřednictvím Steam a GOG. Pro konzole Xbox One a Xbox Series X/S bude vydání o něco posunuto. Navíc, Manor Lords bude zařazena do nabídky PC Game Pass, takže si ji budete moci vyzkoušet ještě před samotným nákupem.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​