Lost Records: Bloom & Rage  se odkládá na začátek roku 2025

Lost Records: Bloom & Rage se odkládá na začátek roku 2025

3 července, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Vývojářské studio Don’t Nod Entertainment oznámilo odložení svého nadcházejícího dvoudílného příběhového dobrodružství Lost Records: Bloom & Rage na začátek roku 2025.

Don’t Nod Entertainment odkládá Lost Records: Bloom & Rage  na příští rok

Don’t Nod Entertainment oznámil, že plánované vydání jejich nové dvoudílné příběhové hry Lost Records: Bloom & Rage bude posunuto na začátek roku 2025. Původně měla hra vyjít koncem roku 2024, což by se časově krylo s vydáním dalšího titulu ze série Life Is Strange, který nese název Life Is Strange: Double Exposure.

Důvodem pro toto rozhodnutí je snaha poskytnout oběma hrám dostatek prostoru na trhu, aby mohly plně zazářit. Don’t Nod Entertainment se rozhodlo nekonkurovat své vlastní sérii, kterou vytvořilo s prvním dílem Life Is Strange a pokračovalo s Life Is Strange 2, než se vývoj série ujalo studio Deck Nine s tituly Before the Storm a True Colors.

Tým z Don’t Nod vysvětlil své rozhodnutí ve svém oficiálním prohlášení: „Rozhodli jsme se posunout datum vydání hry Lost Records: Bloom & Rage na začátek roku 2025. Víme, že se všichni těšíte jak na Lost Records, tak na novou hru ze série Life Is Strange. Chtěli jsme zajistit, aby obě hry měly dostatek prostoru zazářit. Čekání se vyplatí.“

Obrázek: dont-nod.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​