Lords Of The Fallen Season of Revelry odhaluje nové mise, zbraně a mnoho dalšího

Lords Of The Fallen Season of Revelry odhaluje nové mise, zbraně a mnoho dalšího

18 prosince, 2023 0 Od

Hexworks a vydavatel CI Games představili aktualizaci ‚Season of Revelry‘ pro RPG hru Lords of the Fallen, která přináší nové questy, zbraně, kouzla, brnění, sněhové bitvy a mnoho dalšího.

Lords of the Fallen – Season of Revelry

Lords of the Fallen, populární RPG od Hexworks a CI Games, přichází s oslavnou aktualizací Season of Revelry. Tato aktualizace obsahuje celou řadu novinek, včetně nových questů, zbraní, brnění, kouzel a dokonce i sněhových bitev. Tato aktualizace je první částí dvoudílné zdarma dostupné aktualizace, přičemž druhá část, Trial of the Three Spirits, bude spuštěna 21. prosince.

V první části aktualizace, známé jako Offerings of Orius, se hráči mohou těšit na šest nových kouzel, včetně Immolation, Radiant Shield Throw a Holy Arrow Shot. Dále zde jsou tři nové zbraně, jako jsou Blood Vomit, Explosive Mines a Frost Worms, které hráči mohou použít proti nepřátelům na dálku.

Kromě toho přináší aktualizace nové schopnosti pro zbraně bossů, které hráči mohou odemknout po poražení bossů. Ve hře byly také přidány sezónní dekorace, konkrétně Vestiges of Mournstead (bonfiry hry), které byly ozdobeny svátečními dekoracemi.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​