Life is Strange překonává milník 20 milionů hráčů

Life is Strange překonává milník 20 milionů hráčů

28 listopadu, 2023 0 Od

Epizodické dobrodružství Life is Strange od vývojářského studia Dontnod, které bylo poprvé vydáno v lednu 2015, nyní překonalo hranici 20 milionů hráčů.

Úspěch série Life is Strange

Life is Strange, epizodická adventura s nadpřirozenými prvky od studia Dontnod, dosáhla pozoruhodného milníku ve své historii. Od svého debutu na trhu v lednu 2015 přilákala tato hra více než 20 milionů hráčů, což je úspěch, který byl nedávno oznámen na oficiálním Twitter účtu Life is Strange. Oznámení zdůrazňuje, jak hra od svého prvního vydání v roce 2015 získala globální popularitu.

Life is Strange se vyznačuje příběhem o cestování v čase, který se točí kolem mladé teenagerky a nabízí hráčům zážitek plný emocí a napětí. Hra si tak získala srdce hráčů po celém světě díky svému silnému příběhovému zaměření a inovativnímu způsobu vyprávění. Hra nabízí hráčům možnost ovlivnit děj svými volbami.

Úspěch Life is Strange ukazuje, jak mohou hry s dobře propracovaným příběhem a silnými postavami oslovit široké spektrum hráčů a stát se fenoménem v žánru adventur.

Obrázek: lifeisstrange.square-enix-games.com

Zdroj: Gamers Generation 

​