Lenovo Legion Slim 7: Nejtenčí a nejlehčí herní notebook na světě

Lenovo Legion Slim 7: Nejtenčí a nejlehčí herní notebook na světě

14 ledna, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

S odkazem na novou definici herních zážitků a proslulost předchozí generace jakožto nejlehčího RTX herního notebooku s 15,6palcovým displejem na světě má nový Lenovo Legion Slim 7 ambice překonat sám sebe a stát se nejtenčím a nejlehčím herním notebookem v historii produktů Lenovo Legion.

Užijte si pozdní noční dobrodružství na této herní mašině díky nejnovější grafice NVIDIA GeForce RTX (dostupné již brzy), která přináší funkci Ray Tracing a Tensor Cores jako mimořádný pokrok ve funkcích AI a grafického výkonu. Notebook přitom zůstává produktivní po celý den s Windows 10, a to i při práci nebo vzdělávání z domova. S novou generací procesorů AMD Ryzen (dostupné již brzy) si budete moci užívat neuvěřitelné herní vizuály na 15,6palcovém 4K (3840 x 2160) IPS displeji s ohromující svítivostí 600nits, obnovovací frekvencí 60 Hz a 100% Adobe RGB. Zvolit můžete také rychlejší Full HD (1920 x 1080) IPS displej s obnovovací frekvencí až 165 Hz a 100% gamutem sRGB. Oba displeje podporují Dolby Vision.

Tenký a lehký kovový notebook Lenovo Legion Slim 7 je navržen pro ty, kteří milují hraní her, ať už jsou zrovna kdekoliv. Vyroben je ze směsi hořčíku a hliníku pro extrémní lehkost bez kompromisů v odolnosti. Při hmotnosti pouhých 1,9 kg a s jednodílným skleněným trackpadem je notebook také extrémně tenký a pyšní se úzkým rámečkem i novým elegantním designem krytu. Lenovo Legion Slim 7, který je na vybraných trzích15 dostupný s logem vyrytým laserem a v barvách Shadow Black nebo Storm Grey, nabízí dostatečnou kapacitu baterie 71 Wh a podporu funkce Rapid Charge Express.

Mezi jeho další funkce patří:

  • Bílé podsvícení klávesnice nebo volitelný Corsair iCUE RGB.
  • Zvýšené zabezpečení čtečky otisků prstů v tlačítku pro zapnutí.
  • Nahoře umístěná kamera (720p) s posuvnou závěrkou pro maximální soukromí.
  • Volitelný modul Wi-Fi 6 Killer AX165012.
  • Coldfront 3.0 je vybaven pokročilou technologií chlazení (liquid metal)

Očekává se, že notebook Lenovo Legion Slim 7 bude dostupný na začátku června 2021, cena zatím nebyla stanovena.