Lenovo Legion rozšiřuje partnerství s Apex Legends

Lenovo Legion rozšiřuje partnerství s Apex Legends

19 října, 2021 0 Od

Společnost Lenovo, Electronic Arts Inc. (EA) a Respawn Entertainment oznámily, že v rámci segmentu Lenovo Legion budou pokračovat ve spolupráci s Apex Legends Global Series a oficiálně posouvají své partnerství v oblasti herního vybavení na další úroveň.

Společnost Lenovo jako světový lídr v segmentu počítačů poskytne více než 400 vysoce výkonných počítačů a herních monitorů Lenovo Legion pro všechny hlavní události Apex Legends Global Series Majors.

„Popularita elektronických sportů raketově narůstá, odvětví se snaží být stále inkluzivní s větším počtem hráčů vytvářejících týmy – fanouškovská základna se tak rozrostla na více než 474 milionů nadšených diváků. Soutěžní prostředí jako toto přitahuje spoustu pozornosti a dnes je to již kulturní fenomén bez hranic, se kterým je potřeba počítat,“ uvedla Emily Ketchen, CMO a vice prezidentka skupiny Intelligent Devices Group, Lenovo.

Kromě zvýšení povědomí o značce je výhodou tohoto partnerství i možnost sesbírat uživatelské postřehy od elitních hráčů, když jsou zařízení Lenovo Legion pod tlakem. Veškerá zjištění pak budou zkombinována s výzkumem mezi influencery a herní komunitou Lenovo Legion a budou zaslána inženýrům, designérům a týmům pro uživatelskou zkušenost s cílem přinést pokročilejší a výkonnější zařízení příští generace.

Nabitá soutěžní sezóna začala první ročník online eventem Split One Pro League 16. října 2021 a pokračuje až do finální série šampionátu, která se odehraje živě v červenci 2022. Očekává se, že partnerství potrvá do konce července 2022.

TZ

@RadekVyskovsky

Zdroj: Gamers Generation