Lehká bezdrátová herní myš pro e-sporty

Lehká bezdrátová herní myš pro e-sporty

22 listopadu, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Logitech G představuje dosud nejlehčí bezdrátovou e-sportovní herní myš Logitech G PRO X SUPERLIGHT. Tato myš s bezdrátovou technologií LIGHTSPEED, senzorem HERO 25K a dokonale propracovanou mechanickou konstrukcí se pro světové profesionální elitní e-sportovce rychle stává novým standardem.

„Při hraní CS:GO musíte mít dobrou mušku,“ říká Oleksandr Kostyliev, známější pod přezdívkou s1mple, profesionální hráč Counter-Strike: Global Offensive za tým Natus Vincere (NAVI). „Logitech G PRO X SUPERLIGHT mi umožňuje hrát neustále na vrcholu svých schopností, bez jakýchkoli omezení, bez kompromisů, a hlavně bez minutí cíle!“

Nová myš PRO X SUPERLIGHT doplňuje oceňované herní vybavení řady PRO, které si svojí kvalitou a výkonem už vydobylo skvělou pověst mezi předními světovými profesionálními e-sportovci. Myš se testovala v ostrém nasazení a sehrála klíčovou roli, když pomohla týmu ASTRALIS vyhrát finále 12. sezóny ESL PRO League a týmu G2 Esports evropské mistrovství League of Legends 2020.

„Stále hledám perfektní vybavení, abych zvýšila své schopnosti,“ říká Benita Novshadian, známá také jako bENITA, profesionální hráčka Valorantu za tým CLG. „Nejnovější herní myš řady PRO X je lehká a přesná, což mi umožňuje plně se soustředit jen na hru a aktuální úkol. Nic mě nerozptyluje ani neomezuje.“

Dosud nejlehčí a nejrychlejší bezdrátová myš z řady Logitech G PRO plní požadavky herních soutěží a odstraňuje všechny překážky na cestě k vítězství. Po pečlivém přepracování dosavadní konstrukce s cílem snížit hmotnost a zároveň zvýšit výkon váží nová PRO X SUPERLIGHT necelých 63 gramů a je tak téměř o 25 % lehčí než dosavadní myš PRO Wireless.

Myš PRO X SUPERLIGHT je vybavena nejrychlejším bezdrátovým 2,4GHz připojením LIGHTSPEED pro neomezené hraní s výdrží baterie až 70 hodin. Má velké patky z čistého PTFE pro zajištění minimálního tření, což přináší bezkonkurenční přesnost, rychlost a manévrovatelnost.

Senzor Logitech G HERO 25K s rozlišením 25 600 DPI je první senzor myši, který dokáže sledovat pohyb s přesností lepší než 1 mikrometr, což je přibližně jedna padesátina tloušťky lidského vlasu, a to s nulovým vyhlazováním, zrychlením či filtrováním.

Tento senzor využívá chytrý systém správy napájení pro neustálé přizpůsobování rychlosti snímání na základě pohybu myši, aby se minimalizovala spotřeba energie. I při vysokém rozlišení má HERO 25K až 10krát nižší spotřebu než předchozí senzory Logitech G.

„S myší PRO X SUPERLIGHT jsme posunuli hranice toho, čeho je možné dosáhnout, když zkombinujete inovativní technologie, jako je LIGHTSPEED, a HERO 25K se super lehkou konstrukcí,“ vysvětluje Chris Pate, manažer portfolia řady Logitech G PRO. „Myš PRO X SUPERLIGHT otestovali profesionální e-sportovci z celého světa a osvědčila se jako řešení pro hráče, kteří hledají maximální výkon.“

Cena a dostupnost

V České republice bude myš dostupná u vybraných distributorů v průběhu ledna za 4 129 Kč.