Legendární Bulánci jsou zpět, svůj cíl na Startovači splnili za pár hodin

Legendární Bulánci jsou zpět, svůj cíl na Startovači splnili za pár hodin

18 května, 2021 0 Od Martin Havel

Fanoušci kultovní polštářové střílečky se mohou radovat. Povlečení bude převlečeno a dočkáme se nového dílu. Cíl vybraných peněz na vývoj na Startovači padl takřka okamžitě.

Ikonická střílečka Bulánci, ve které jste měli pod kontrolou pohodlné peřím vycpané bochánky hlásí návrat. Multiplayerová polštářová bitva se vrátí s řadou novinek, které obohatí již dvacet let milovanou hratelnost o čerstvé prvky a režimy. Fanoušci ani po dvaceti letech nezapomínají na to, jakou porci zábavy dávno dostali a po čtyřech hodinách již měli vývojáři na kontě své kampaně na startovači více než milion korun. Těšit se lze na hru samotnou, sběratelské figurky, karetní hru a další příjemné odměny pro ty, kteří projekt podpoří. Všechny levnější kusově omezené nabídky jsou ale již vyprodané. Pokud tak neplánujete vytáhnout z kapsy deset a více tisíc korun, nechte si na speciality zajít chuť.

Bulánci si vydobyli lásku takřka všech českých a slovenských hráčů svým nezkrotným tempem v dynamických bitvách. Ačkoliv možností ve hře nebylo přehnaně mnoho, divoké přestřelky mezi polštářky, které krvácely a létalo z nich peří, si získaly přízeň všech především díky zábavným hrám po síti. Nyní se při návratu v podobě Bulánci 2.0 budeme moci vrátit do dětských let.

Velkou radost můžou mít opravdu všichni hráči, protože vývojáři se rozhodně hranicí jednotlivých platforem nehodlají zaobírat. Ve svojí kampani na Startovači tvrdí, že Bulánci 2.0 budou hratelní téměř na všech platformách, takže se dá čekat podpora hry na PC, konzolích PlayStation, Xbox i Nintendo Switch a pravděpodobně i telefonech.

Chcete-li i vy vznik pokračování Bulánků podpořit, můžete tak učinit zde.

Martin Havel

Obrázek: startovac.cz