League of Legends obdrží nový mód

League of Legends obdrží nový mód

4 července, 2023 0 Od

Před pár dny studio Riot Games oficiálně oznámilo nový mód do jejich slavné hry League of Legends po více jak 5 letech.

Nový herní mód do League of Legends

I když je League of Legends jednou z nejpopulárnějších her od studia Riot Games, ne všichni hráči jsou s ní zcela spokojeni. Kromě vyváženosti herních postav a předmětů si mnoho hráčů stěžovalo také na nedostatek herních módů. Nicméně po téměř 5 letech se situace mění. Nedávno studio oznámilo nový herní mód s názvem „Aréna„, který přináší nový vítr do této populární hry. A co tento mód přináší hráčům?

2v2v2v2 aréna

Mód je určen pro maximálně 8 hráčů, kteří jsou rozděleni do týmů po dvou. Před začátkem hry si každý hráč vybere náhodného šampiona, kterého bude mít po celou dobu zápasu a nemůže si ho vyměnit. Poté jsou náhodně vybrány 2 týmy, které se postaví proti sobě na různých arénách, jež mohou být vybaveny speciálními modifikátory, jež lze využít proti soupeři. Po skončení každého kola obdrží hráči buď peníze na nákup předmětů v obchodě, nebo speciální kartu schopností. Tyto karty nabízejí různé efekty, jež mohou zvýšit hráčovu sílu nebo pomoci jeho spoluhráči.

Každý zápas je časově omezen na 30 vteřin, po jehož uplynutí se zóna mapy, na níž hráči mohou hrát a neobdržovat dodatečné poškození, zmenší. Tento proces pokračuje, dokud nezůstane poslední tým jako vítěz.

Ohlasy komunity

Můžeme s jistotou říct, že většina hráčů je nadšená z tohoto módu, a ti, kteří si ho vyzkoušeli na testovacích serverech, jsou dokonce ještě více nadšení. Často sami vyjadřují, že je to přesně to, co League of Legends dlouho potřebovalo, a jsou rádi, že studio Riot Games konečně přidalo něco nového. Jsme také zvědaví, jak se tento mód bude dařit v reakci na nápor hráčů na běžných serverech.

Obrázek: leagueoflegends.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​