Kryt pro M.2 NVMe SSD disk Hyper

Kryt pro M.2 NVMe SSD disk Hyper

21 ledna, 2024 0 Od

Rozšířit nebo zrychlit vaše zařízení pomocí M.2 NVMe SSD disku není zrovna rychlá záležitost, pokud ovšem nemáte k dispozici kryt HyperDrive Next USB4 NVMe SSD. V tom případě, „klik“, „cvak“ a hotovo.

Upgradujte své řešení úložiště SSD pomocí krytu SSD HyperDrive Next USB4 NVMe a zvyšte svou produktivitu tím, že budete pracovat přímo z disku SSD. Zařízení nabízí bleskové přenosové rychlosti 40 Gb/s a bezproblémovou kompatibilitu se všemi M.2 NVMe SSD. Snadná instalace zaklapnutím zajišťuje snadné nastavení, zatímco stupeň krytí IP55 poskytuje spolehlivou odolnost proti vodě a prachu. Navrženo s udržitelností EcoSmart s použitím 100% recyklovaného hliníku.

Přenosové rychlosti 40 Gbps
Využití USB4 pro bleskově rychlé přenosové rychlosti až 3 800 Mb/s umožňuje rychlosti cca. 4x rychlejší než mají standardní pevné disky USB 3.1.

Ideální pro tvůrce obsahu
Zlepšete svůj pracovní postup pomocí rychlého zálohování nebo plně využijte ultra velkou šířku pásma k přímé manipulaci s velkými soubory na SSD, což je ideální pro tvůrce obsahu.

Vhodné pro M.2 NVMe SSD 2230/2240/2260/2280 mm
Kompatibilní s nejvýkonnějším standardem PCIe Gen4/3 SSD pro znatelné zvýšení rychlosti a výkonu.

Snadná a rychlá instalace zacvaknutím
Zařízení je navrženo pro snadnou a rychlou instalaci SSD s provozem plug-and-play. K instalaci nejsou potřeba žádné nástroje.

Odolný proti vodě a prachu
Díky stupni krytí IP55 můžete SSD disk (v krytu) bezpečně používat v široké škále podmínek prostředí.

Udržitelnost EcoSmart bez kompromisů
Společnost Targus, pod kterou značka Hyper patří, je známá svým vstřícným přístupem k planetě svojí technologií EcoSmart. V tomto případě je produkt vyroben ze 100% recyklovaného hliníku.

Kompatibilita
Kryt HyperDrive Next USB4 NVMe SSD je kompatibilní s následujícími operačními systémy: Windows 10 (a novější), macOS 12.4 (a novější), iPad OS 13.4 (a novější), Chrome OS a Android 9.0 (a novější).

Obsah balení:
Kryt USB4 NVMe SSD, který podporuje až 16 TB M.2 NVMe SSD
USB4 Kabel USB-C na USB-C (0,5 m)
Uživatelská příručka

Zdroj: Gamers Generation 

​