Kooperace Halo Infinite se dočkáme nejdříve v květnu příštího roku

Kooperace Halo Infinite se dočkáme nejdříve v květnu příštího roku

23 listopadu, 2021 0 Od

Nové Halo už by se sice odkládat nemělo, ale veškerý obsah včas nedostaneme. Kooperace a Forge bude nejdříve v květnu 2022.

Pokud jste si již brousili zuby na kooperaci či režim Forge v novém Halo, máme pro vás nepříjemné novinky. Tyto režimy se totiž opozdí a nevyjdou hned při vydání samotné hry. Abyste si s kamarádem zahráli kooperační režim, budete muset vydržet alespoň do května příštího roku. Informaci potvrdil kreativní ředitel 343 Industries Joseph Staten.

Kooperační režim se měl původně do hry dostat v průběhu druhé sezóny, což by odpovídalo březnu. Forge mělo do hry přijít v květnu, nebo červnu. Momentálně však jeho přidání vývojáři odsouvají na konec léta 2022. “Když jsme původně mluvili o Forge a co-op kampani, říkal jsem, že je naším plánem vydat tyto režimy během druhé a třetí sezóny. Náš cíl zůstává stejný, ale rozšířili jsme okno pro sezónu 1. Nemůžeme však zatím slíbit žádná pevná data, protože jak se ukazuje už nyní u bety multiplayeru, na seznamu priorit by se před ně mohly dostat jiné věci,” prozradil Staten.

“Pokud se ukáže, že náš systém postupu nefunguje, jak jsme plánovali, musíme pohnout nejdříve s velkými kameny a teprve potom můžeme s našimi fanoušky komunikovat konkrétní informace o to, co a proč chystáme,” pokračoval Staten s narážkou na to, že 343 měnili systém postupu v multiplayeru, kde se měnily denní výzvy. Kromě toho byl ale multiplayer přijat velmi pozitivně a my se tak již můžeme na nové Halo těšit. I když si totiž zatím nezahrajeme coop, nebo Forge, rozhodně ve hře bude co dělat.

Martin Havel

Obrázek:gamerant.com

Zdroj: Gamers Generation