Kdo je tajemná upíří dáma Lady Dimitrescu?

Kdo je tajemná upíří dáma Lady Dimitrescu?

4 května, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Internetem v posledních týdnech hýbe vysoká upíří dáma v klobouku, jejíž popularita se stala zlatým hřebem marketingové kampaně Capcomu pro Resident Evil Village. Pojďme se mrknout, co vlastně o tajemné dámě zatím víme.

7. května se můžeme těšit na vydání dlouho očekávaného titulu Resident Evil Village. O hře samotné se bude více mluvit až se konečně dostane do spárů hráčů, ale už před vydáním hra vyvolala nebývalý zájem po zveřejnění traileru. Fanoušky zaujala jedna z hlavních postav Lady Dimitrescu, kterou však velká většina z nás zná pod přezdívkami jako je „Vampire Lady“ nebo „Tall Lady.“ Místo toho, aby jako hlavní antagonistka fanoušky děsila, stala se spíše terčem vtípků a u mnohých vyvolala až překvapivé reakce, které zaváněly i sexuálním podtextem.

Resident Evil Village demo YouTube

Alcina Dimitrescu, jak zní její celé jméno, je totiž 290 centimetrů vysoká upírka. Pokud byste se jí tak chtěli podívat do očí, možná byste si měli připravit i štafle. Avšak kromě překážky ve formě výšky, se musíte připravit i na jinou, poněkud neobvyklou. Svoji novou favoritku totiž Capcom až nevídaně obdařil, co se ženských partií týče a vy tak budete mít co dělat, aby vám oči nesjely jinam. Možná to byl marketingový tah, ale tak či tak se může internet po první smršti memes připravit na várku dalších až hra bude oficiálně vydaná.

Resident Evil Village demo

Distingovaná a elegantní dáma, s obřím černým kloboukem totiž určitě má ještě co nabídnout a my jen můžeme čekat, jak ji pravidlo 34 internetu ještě zpracuje. Co o ní ale zatím víme? Víme to, že je Alcina matriarchou rodu Dimitresců a má pod palcem minimálně tři další upírky, které jsou lačné po krvi stejně jako ona. Ve chvíli, kdy se v traileru s chutí zakousne do krvácející ruky Ethana Winterese nikdo nemůže tvrdit, že by její láska ke krvi nebyla opravdu velká. Stejně tak jsme ji ale již mohli zahlédnout, jak si vychutnává vína ze svých sklepů, nejlépe s cigaretovou špičkou v ruce. Ve sklepeních jejího hradu má pak obdivuhodnou sbírku mučících nástrojů, za kterou by se nemuselo stydět kdejaké muzeum. Nakonec můžeme konstatovat, že její oblíbenou zbraní kromě tesáků jsou její nehty, které umí prodlužovat a nápadně tak, připomíná obdivovatele Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street. Chceme-li se vyhnout spolierům, je to asi vše, co zatím můžeme o Lady Dimitrescu spolehlivě řici. Nezbývá tedy než stejně tak jak již přál umělecký ředitel Residentu Evilu Village Tomonori Takano, popřát hodně štěstí a čistou hlavu. Pořád je to antagonistka počítačové hry a stoupat na vás prostě nebude.

Wanda Vardanová

Zdroje: gamerant.com/YouTube