Joshua Boggs ohlašuje novou stealth hru Sleight of Hand na Xbox Partner Preview

Joshua Boggs ohlašuje novou stealth hru Sleight of Hand na Xbox Partner Preview

9 března, 2024 0 Od

Tvůrce úspěšné mobilní hry Framed, Joshua Boggs, představil na události Xbox Partner Preview svůj nejnovější projekt Sleight of Hand, který kombinuje prvky noir, okultismu a stealth akce.

Sleight of Hand se představuje

Joshua Boggs, který se proslavil vývojem chytré mobilní hry Framed, odhalil během akce Xbox Partner Preview novinku ze světa videoher. Jeho nejnovější dílo, Sleight of Hand, je poctou noir a okultním příběhům, zasazená do temné atmosféry a zahrnující prvky stealth akce.

Hra sleduje cestu bývalé detektivky, známé jako Lady Luck, která se vrací, aby se pomstila a rozložila svůj starý kult pomocí kouzelných karet. Děj se odehrává ve fiktivním městě Steeple City, kde hráči musí využívat karty k sesílání kouzel, plížení se městem a eliminaci nepřátel zákeřným způsobem.

Po úspěchu Framed, který si získal uznání dokonce od Hideo Kojimy, se Boggs s novým studiem RiffRaff Games zaměřuje na propojení klasických stealth prvků se světem kouzel a karet. Očekává se, že Sleight of Hand vyjde v roce 2025 na platformách Xbox Series X, S a PC, a bude dostupný prostřednictvím Xbox Game Pass.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​