Jonsbo představuje T6 ITX case v kovu a dřevě s ořechovým madlem

Jonsbo představuje T6 ITX case v kovu a dřevě s ořechovým madlem

20 června, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Výrobce PC skříní Jonsbo, známý svými SFF skříněmi a láskou ke skříním s madly, představuje T6 ITX skříně ve stříbrné a černé barvě, které obsahují hliník, ocel a dřevo. Tyto malé formátové PC skříně jsou kompatibilní s Mini-ITX a Mini-DTX základními deskami, což vám umožní mít až dva rozšiřující sloty v této elegantní malé skříni.

Tyto SFF skříně přidávají další dvě skříně do řady dřevěných akcentovaných skříní Jonsbo, následující po N4 NAS skříních. Kromě dřevěných akcentů a kovového mřížkového designu mají T6 skříně také skleněný boční panel, který vám umožní užívat si čistotu vaší sestavy nebo vidět, kolik prachu je potřeba vyčistit.

Co je důležitější, také přichází s elegantním ořechovým madlem, které lze přesunout na různá místa na skříni, což vám umožní přeměnit madlo na věšák na sluchátka, držák na kabely nebo dokonce jako polici pro vaše herní příslušenství.

T6 ITX skříň měří 185 x 223 x 332 mm, což vám dává objem 13,6 litru, a váží pouhých 3,5 kg, když je prázdná. Má maximální výšku chladiče 160 mm, což vám umožní použít některé z nejlepších vzduchových chladičů CPU, jako je Thermalright Phantom Spirit 120 EVO nebo DeepCool AK500.

Nicméně, maximální délka GPU je 215 mm nebo méně, což znamená, že Nvidia’s SFF-ready GPU nebo ještě menší Asus Prime GPU se do této skříně nevejdou. Pokud opravdu potřebujete diskrétní kartu pro tuto skříň, zvažte nízkoprofilovou Intel Arc GPU od Sparkle, jako je A380 Elf. Nebo ji můžete úplně vynechat, zejména protože další generace procesorů by mohla mít výkonnější integrované GPU než některé základní diskrétní grafické karty.

Pro napájení podporuje T6 ATX napájecí zdroje až do délky 140 mm nebo přibližně 5,5 palce, ale pokud si chcete být jisti, že váš napájecí zdroj bude pasovat, je lepší zvolit SFX PSU. Skříň také získává některé I/O porty na předním dřevěném panelu, s jedním USB-C, jedním USB-A 3.0 a kombinovaným 3,5mm jackem pro sluchátka.

Můžete také přidat dva ventilátory pro pomoc s chlazením. Přední část zvládne 120- nebo 140-mm ventilátor, zatímco zadní část skříně může pojmout pouze 120 mm ventilátor. Nakonec můžete do této malé skříně přidat až dva 2,5-palcové disky. Pokud vaše ITX základní deska umí dva M.2 SSD, pak můžete do tohoto malého boxu umístit až čtyři fyzické disky.

Zdroj: tomshardware.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​