Jaké hry vyjdou tento listopad?

Jaké hry vyjdou tento listopad?

1 listopadu, 2022 0 Od

Listopad, předvánoční období, pro někoho oblíbený a pro někoho neoblíbený měsíc, ale rozhodně plný očekávaných her, na které se mnoho lidí těší!

3.11. WRC Generation

Ve WRC Generation od vývojářů ze studia Kylotonn, též známé jako KT Racing se můžeme těšit na 165 výjimečných rychlostních zkoušek, jenž budou zasazeny do 21 rallye, na kterých vývojáři pracovali od WRC 5. Po novém roce se licence na WRC přemístí do společnosti Codemasters, kterou můžete znát díky videoherním sérii DiRT či F1. Hra bude dostupná od 3. listopadu na platformách PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a později na Nintendo Switch.

8.11. Sonic Frontiers

Vstříc novému dobrodružství plné rychlosti, svobody a přírody se vydáme s modrým ježkem Sonicem v nové hře Sonic Frontiers. Za účelem posbíraní smaragdů chaosu, po pádu červí dírou, zavítáme do otevřeného světa, kde budeme řešit hádanky, skákat z místa na místo, vyhýbat se překážkám nebo bojovat s nepřátelskými roboty. Na hru Sonic Frontiers od vývojářů ze studia Sonic Team se můžeme těšit 8. listopadu na platformách PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

9.11. God of War: Ragnarök

Po 4 letech odpočívání se Kratos společně s vývojáři ze studia Santa Monica Studio vrací k sérii God of War. Na území starověké Skandinávie budeme bojovat proti známým bohům, ale i proti hromovládci, tedy Thorovi a dalším obyvatelům Asgardu. Celou hru, stejně jako v předcházejícím díle, po našem boku bude Kratosův dospívající syn Atreus. Hru s českou lokalizací můžeme očekávat dostupnou na platformách PS4 a PS5 9. listopadu.

17.11. Goat Simulator 3

Goat Simulator 1 je některými opravdu oblíbená či naopak nenáviděná hra, proto vývojáři ze studia Coffee Stain Studios přicházejí rovnou s Goat Simulatorem 3! V hlavní roli opět kozy, za které můžeme dělat cokoliv co nás napadne, ale opravdu cokoliv, na ostrově San Angora je totiž vše možné. Podle kreativního ředitele Santiaga Ferrera někteří vývojáři hru nazývali Goat Simulator 2 a jiní zase Goat Simulator 4, proto se udělal kompromis a vznikl Goat Simulator 3. Ten můžeme očekávat 17. listopadu v Epic Games Storu na platformách PC, PS5 a Xbox Series X/S.

22.11. Evil West

V této third-person akční singleplayer střílečce od vývojářů z polského studia Flying Wild Hog budeme hrát za agenta tajné organizace bojující proti upírům, s cílem zlikvidovat všechny upíry na Divokém západě a jeho okolí, jenž ovládli celé Spojené státy americké. Na Evil West se můžete těšit na platformách PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

22.11. Just Dance 2023

Just Dance je taneční videoherní série od vývojářů ze studia Ubisoft, ve které tancujete na nějakou z mnoha vybraných a oblíbených skladeb. Just Dance 2023 obsahuje nové režimy a funkce jako třeba multiplayer, díky kterému si můžete lámat nohy a vyhazovat plotýnky po celý rok se svými kamarády napříč kontinenty. Hra bude dostupná od 22. listopadu na platformách PS5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

30.11. Warhammer 40,000: Darktide

Přes pero spisovatele komiksů Dana Abnetta se dostaneme do temného vesmíru akční adventury Warhammer 40,000: Darktide. Za tým bojovníků proti silným silám zla se vydáme do obrovského města zaplněného všelijakými kultisty a jejich pány. Krom jedinečnosti hry má být jedinečné i zpracování jednotlivých postav, atmosféry, děj či chování zbraní. Hru si můžete zahrát od 30. listopadu na platformách PC a Xbox Series X/S.

Obrázek: playstation.com

Autor: Matouš Paska

Zdroj: Gamers Generation