Iron Man bude běžet na Unreal Engine 5

Iron Man bude běžet na Unreal Engine 5

26 října, 2023 0 Od

Electronic Arts‘ Motive Studio, známé díky nedávnému remaku hry Dead Space, odhalilo nové podrobnosti o své singleplayer hře Iron Man, která je vyvíjena v Unreal Engine 5.

Iron Man samostatná hra

V září minulého roku oznámilo studio Motive, že pracuje na jednohráčové hře Iron Man jako na první části nové spolupráce EA/Marvel. Generální ředitel Motive, Patrick Klaus, sdílel nové informace o hře v dnešní aktualizaci studia. Mezi hlavními novinkami je to, že hra Iron Man je vyvíjena v Unreal Engine 5.

Po vydání remaku Dead Space se studio Motive nyní plně soustředí na projekt Iron Man, což jim dává příležitost pracovat s dalším výjimečným titulem. Klaus uvedl, že tým je stále v rané fázi před-produkce a klade důraz na to, aby položil co nejlepší základy pro vývoj. Přesto objevují mnoho příležitostí prozkoumat příběh, design a hratelnost s Iron Manem.

Stejně jako u remaku Dead Space vytvořilo Motive komunitní radu fanoušků Marvelu a Iron Mana, aby pomohla vývoji hry tím, že poskytne zpětnou vazbu téměř ke všemu. V aktualizaci studia Klaus odhalil, že tým vybral Unreal Engine 5 jako herní engine, aby umožnil vývojářskému týmu vytvořit něco opravdu speciálního.

Mezi nedávné hry vyvinuté v Unreal Engine 5 patří například Lords of the Fallen, Immortals of Aveum a samozřejmě Fortnite od Epicu.

Obrázek: ea.com

Zdroj: Gamers Generation 

​