Indiana Jones and the Great Circle dostává svůj název a odhaluje první záběry

Indiana Jones and the Great Circle dostává svůj název a odhaluje první záběry

19 ledna, 2024 0 Od

Hra Indiana Jones and the Great Circle od Machine Games obdržela oficiální název a první herní záběry byly představeny na včerejším Xbox Developer Direct.

Indiana Jones ve hře

Indiana Jones and the Great Circle přináší legendárního archeologa do nového kabátu. Hra, která je podle ukázek situovaná do roku 1937, se odehrává mezi událostmi známých filmů „Dobyvatelé ztracené archy“ a „Poslední křížová výprava„. Hráči se ujmou role Indyho, který je na stopě ukradeného artefaktu. To by ale nebyl Indy, kdyby nerozkryl starověkou záhadu s celosvětovým dosahem. Hra podle ukázek níže skloubí puzzle, průzkum hrobek a dalších lokací a boj s nacisty do jednoho poutavého dobrodružství.

Indiana Jones and the Great Circle tvoří studio Machine Games, hra nabízí zážitek z první osoby. Přesto se v některých scénách lezení přepíná do pohledu třetí osoby. Indiana Jones je zde doprovázen novou postavou, investigativní novinářkou Ginou, která má vlastní cíle a navazuje s Dr. Jonesem partnerství.

Herní duo procestuje různé lokace, od egyptských pyramid přes Vatikán až po himálajské vrcholy a zatopené chrámy Sukhothai. Hráči budou řešit složité hádanky v různých hrobkách, přičemž každá nabídne více způsobů řešení. A samozřejmě, nezapomíná se ani na ikonickou znělku, která je neodmyslitelnou součástí každého dobrodružství Indiana Jonese. Hra má dorazit v letošním roce, přesný datum však stanoven nebyl.

Obrázek: bethesda.net

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​