HyperX představuje bezdrátová herní sluchátka Cloud Stinger Wireless pro PC

HyperX představuje bezdrátová herní sluchátka Cloud Stinger Wireless pro PC

30 listopadu, 2019 0 Od ALL 4 GAMERS

HyperX představuje HyperX Cloud StingerTM Wireless, nová bezdrátová herní sluchátka. Cloud Stinger Wireless pro PC váží pouhých 270 gramů, má výdrž až 17 hodin a díky svým otočným náušníkům nabízí špičkový komfort.

Stinger Wireless je navíc vybaven intuitivním ovládáním přímo na sluchátku a 50mm měniči, které zajišťují vysoce kvalitní zvuk s dokonalou přesností. Součástí sluchátek je i polohovatelný mikrofon s funkcí swivel-to-mute. Sluchátka nabízejí vysoce kvalitní zvuk za dostupnou cenu a jsou ideální pro hraní, sledování filmů či komunikaci s přáteli.

„Cloud Stinger Wireless jsou zkrátka bezdrátová herní sluchátka za skvělou cenu,“ říká Julien Millet, Business Manager pro HyperX EMEA. „Vždy se snažíme našim zákazníkům nabízet co nejširší výběr. Cloud Stinger Wireless jsou jen jednou z mnoha variant našich sluchátek.“

Sluchátka Cloud Stinger Wireless jsou, stejně jako ostatní sluchátka z řady Cloud, navrhnuta tak, aby maximalizovala komfort a kvalitu zvuku. Operují na kmitočtu 2,4 GHz a jsou kompatibilní s PC, PS4TM a PS4TM Pro.

HyperX Cloud Stinger Wireless jsou dostupná napříč Evropou u vybraných prodejců za 2390 Kč, včetně dvouleté záruky. Další informace o dopravě a poštovném jsou dostupné u jednotlivých prodejců.

Zdroj: KANKRY