Hudební RPG Stray Gods se odkládá

Hudební RPG Stray Gods se odkládá

14 července, 2023 0 Od

Očekávaná hra Stray Gods: The Role-Playing Musical si vyžádala další týden ladění před svým vydáním. Původně plánované na 3. srpna, nyní se hra objeví na trhu 10. srpna na různých platformách.

Stray Gods – muzikálové RPG

Vydání očekávané hry Stray Gods: The Role-Playing Musical bylo posunuto o týden. Původně plánované na 3. srpna, nyní se hra objeví na trhu 10. srpna. Důvodem odkladu je snaha vývojářů z Humble Games a Summerfall Studios o dokonalé vyladění hry na všech platformách. Navíc chtějí hráčům poskytnout dostatek prostoru pro hraní jiného očekávaného RPG – Baldur’s Gate 3 od Larian Studios.

Stray Gods je unikátní hudební RPG s ručně ilustrovanou grafikou. Hráči v něm mají možnost rozhodovat o textech písní, což připomíná výběr dialogových možností v RPG hrách. Hudbu pro hru složil Austin Wintory, nominovaný na Grammy, spolu s Tripodem a Montaigne. Hlavní postavu, studentku Grace, která získala moc Múzy, dabuje Laura Bailey.

Stray Gods: The Role-Playing Musical vyjde za měsíc 10. srpna 2023 a PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC.

Obrázek: summerfallstudios.com

Zdroj: Gamers Generation 

​