Hororovka Until Dawn se pravděpodobně dočká remaku

Hororovka Until Dawn se pravděpodobně dočká remaku

29 ledna, 2024 0 Od

Hororovka Until Dawn od Supermassive Games, která byla původně vydána v roce 2015 pro konzoli PlayStation 4, se pravděpodobně dočká svého remaku nebo remasteru.

Until Dawn v novém kabátu?

Podle nedávno zveřejněných informací portálu Dealabs by Until Dawn mohl v novém kabátu dorazit na konzole PlayStation 5 a PC. Zatím není úplně jasné, zda se bude jednat o remasterovanou verzi nebo úplný remake, nicméně se očekává, že by hra mohla využít pokročilých grafických technologií dostupných pro novou generaci konzolí.

Until Dawn byla vyzdvihovaná pro svůj interaktivní hororový přístup inspirovaný teen slasher filmy. Hra si tak získala stále větší popularitu, a to i mimo tradiční herní komunitu. Nedávné oznámení o adaptaci hry do filmového formátu je v souladu s rozhodnutím Sony a rostoucím zájmem o transformaci svých herních titulů do filmů a televizních seriálů, což činí z Until Dawn ideálního kandidáta pro přechod na nové platformy.

Zda se populární hororovka dočká nového kabátu, bychom se měli podle zveřejněných zpráv dočkat do dvou týdnů. Původní tvůrci hry, studio Supermassive Games, jsou nyní zaměstnáni dalšími projekty. Nechme se překvapit.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​