Hororovka Still Wakes The Deep dorazí již červnu

Hororovka Still Wakes The Deep dorazí již červnu

28 března, 2024 0 Od

Nová atmosférická hra Still Wakes the Deep, vytvořená týmem stojící za Amnesia: A Machine for Pigs, nabízí strhující zážitek z boje o přežití na ropné plošině, obklopeni nadpřirozeným terorem.

Still Wakes The Deep v novém traileru

Odhalený minulý rok na Xbox Games Showcase, Still Wakes the Deep je nejnovějším přírůstkem do žánru atmosférických hororů od tvůrců jako Amnesia: A Machine for Pigs a Everybody’s Gone to the Rapture. Vývojáři nově odhalili příchod novým trailerem a potvrdili datum vydání na červen tohoto roku.

Děj hry se odehrává v roce 1975 a vtahuje hráče do role pracovníka uvězněného na osamělé ropné plošině v temných hlubinách moře blízko skotského pobřeží. Izolováni a bez spojení s vnějším světem, hráči se musí vyrovnat s nejen s neznámými hrozbami, které se plíží v těchto hlubinách, ale také s nepředvídatelnými nástrahami moře, které ohrožují únik.

V tomto dobrodružství z pohledu první osoby bude hlavním cílem hráče objevit, co se stalo s ostatními členy posádky, a zároveň čelit tajemnému nebezpečí, které pohltí plošinu a vše na ní.

Still Wakes the Deep je naplánován na 18. června pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC a bude rovněž dostupný na Game Pass pro konzole a PC.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​