Horizon Forbidden West verze PS5 vyprodány

Horizon Forbidden West verze PS5 vyprodány

11 srpna, 2022 0 Od

PlayStation Direct má v současnosti na skladě balíčky Horizon Forbidden West PS5. Začátkem tohoto týdne jsme na PS Direct zaznamenali četné doplnění zásob PS5 a každý z nich zůstává dostupný déle než ten předchozí. 

Horizon Forbidden West balíčky dostupné na PS Direct

Samostatné PS5 a PS5 Digital jsou aktuálně vyprodány u PS Direct a hlavních prodejců, ale vůbec bychom se nedivili, kdyby se oba brzy znovu objevily.  Chcete-li zakoupit PS5 na PS Direct, musíte se přihlásit ke svému účtu PSN.  Nakupující si mohou zakoupit pouze jeden PS5 na PlayStation Direct.

I když je příliš brzy na to říci s jistotou, vše naznačuje tomu, že se zásoby PS5 v nadcházejících týdnech a měsících stabilizují.  Poprvé od uvedení na trh se zásoby konzole PlayStation 5 již nevyprodávají během několika minut. Prodejce Best Buy minulý týden hostil doplnění zásob, které zůstaly dostupné  více než dvě hodiny.  A konzole s tématikou Horizon Forbidden West se celý týden na PS Direct skladovala.

Stále je nepravděpodobné, že byste speciální verzi PS5 našli na pultech obchodů a většina velkých prodejců je PS5 vyprodaná, ale situace začíná odrážet to, co jsme viděli u Xbox Series X. Za prvé, konzole se již nevyprodávají během pouhých několika minut a stávají se také snadno dostupnými u větších prodejců. Můžeme tak s menší opatrností očekávat, že se situaci v nadcházejících měsících dostane do normálu.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation