Horizon Forbidden West se předvádí v ukázce z PS4 a hlásí hotovo

Horizon Forbidden West se předvádí v ukázce z PS4 a hlásí hotovo

31 ledna, 2022 0 Od

Horizon Forbidden West je připravený na vydání. Hra navíc ukazuje krásné záběry z PS4 verze a dokazuje, že ani stará generace ještě není zcela za zenitem.

Horizon Forbidden West hlásí hotovo. Hra dostala status Gold a je připravená k vydání. Kromě této potěšující zprávy, která potvrzuje, že hru dostaneme opravdu ve slibovaném termínu 18. úonra, se vývojáři rozhodli podělit také o ukázku hratelnosti a to nejen v té nejnašlapanější verzi pro PS5, ale také ve verzi pro starou generaci, kterou ukazují na železu Playstationu 4 Pro. Hra rozhodně i přes omezení hardwaru vypadá velmi solidně a je důkazem toho, že majitelé PS4, kteří ještě nemají svoji konzoli nové generace nemusejí nijak strádat. Zatím však není jasné, o které výhody ve hře majitelé PS4 přijdou v porovnání s hráči na PS5. Tedy kromě zjevné absence haptické odezvy a adaptivních triggerů.

Horizon Forbidden West PS4 Pro gameplay showcases more of Guerrilla’s vibrant world as the game goes gold.

Join Aloy on her new adventure on PS5 and PS4 on 18th February: https://t.co/8ZBkzGKc3J pic.twitter.com/vb0aIDEZta

— PlayStation Europe (@PlayStationEU) January 27, 2022

Horizon Forbidden West naváže na příběh úspěšného zahájení série z roku 2017, kdy Horizon Zero Dawn překvapil svět a zařadil se mezi nejpodařenější akční RPG svojí generace. Hra se později dočkala také portu pro PC a na něm se svého času stala nejúspěšnějším PC startem Sony exkluzivity vůbec. To platilo až do nedávna, kdy se podařilo Horizon z trůnu sesadit samotnému bohu války. God of War totiž rekordní zahájení prodeje dokázalo překonat. Horizon v únoru čeká poměrně silná konkurence a bude zajímavé sledovat, jak si v ní povede.

Obrázek: Gamespot.com

Zdroj: Gamers Generation