Horizon Forbidden West obdrží Complete edition

Horizon Forbidden West obdrží Complete edition

14 září, 2023 0 Od

Na základě aktivit ratingové agentury IMDA v Singapuru můžeme v blízké budoucnosti očekávat Horizon: Forbidden West Complete Edition.

Horizon: Forbidden West Complete Edition pouze pro PlayStation 5?

Edice by samozřejmě měla obsahovat základní hru a příběhové rozšíření Burning Shores, které vyjde 19. dubna 2023. Zmíněné DLC vyjde pouze na konzoli nejnovější generace od Sony, tedy na PlayStation 5. Na základě toho předpokládáme, že i tato edice bude k dispozici exkluzivně pro PS5. Stále zůstává otázka verze pro PC. Své PC verze se dočkal i první díl, který se rovněž dočkal kompletní edice.

Můžeme tedy očekávat, že Sony spolu s oznámením Complete Edition oznámí i PC port? Možná by to bylo unáhlené rozhodnutí, ale na druhou stranu si společnost Sony uvědomila finanční výhodnost uvedení svých her na další platformu.

Taková zajímavá drobnost ještě k hodnocení hry. Základní hra má rating od 16 let, ale Complete Edition by mohla na základě scén v DLC dosáhnout až na rating 18 let. V něm se naše hrdinka Aloy líbá s další ženskou postavou, Seykou. Tuto scénu samozřejmě neuvidí každý hráč, protože bude záviset na rozhodnutích, která ve hře učiní. Přesto to pravděpodobně ovlivní hodnocení celé hry.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​