Hogwarts Legacy se stala nevyhledávanější hrou na Googlu

Hogwarts Legacy se stala nevyhledávanější hrou na Googlu

13 prosince, 2023 0 Od

V roce 2023 se Hogwarts Legacy stala nejvyhledávanější hrou na Google, což naznačuje její obrovskou popularitu a zájem mezi hráči po celém světě.

Hogwarts Legacy nejvyhledávanější hrou

Hra Hogwarts Legacy, inspirovaná světem J.K. Rowlingové, vzbudila v roce 2023 masivní pozornost. Hra zasazená do magického světa Harryho Pottera, byla vydána pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC, a rychle se stala hitem. Přestože J.K. Rowlingová nebyla přímo zapojena do vývoje hry, její předchozí prohlášení vyvolala diskuse, které mohly přispět k zvýšenému zájmu o hru.

Google charakterizuje trending vyhledávání jako ty, která mají významný a trvalý nárůst ve srovnání s předchozím rokem. Hogwarts Legacy se tedy nepouze dostala na vrchol ve své kategorii, ale stala se také předmětem široké diskuse a spekulací. Její úspěch signalizuje rostoucí zájem o herní adaptace literárních děl.

V seznamu deseti nejvyhledávanějších her roku 2023 se vedle Hogwarts Legacy objevují i další populární tituly, jako jsou The Last of Us či Baldur’s Gate 3. Tyto hry, stejně jako HL, nabízejí hráčům poutavé příběhy a inovativní herní prvky, které přitahují hráče z různých demografických skupin.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​