Hogwarts Legacy prodal více než 22 milionů kopií za méně než rok

Hogwarts Legacy prodal více než 22 milionů kopií za méně než rok

11 ledna, 2024 0 Od

Hogwarts Legacy, hra zasazená do světa Harryho Pottera, zaznamenala významný úspěch v prodejích, přičemž se prodalo více než 22 milionů kopií během prvního roku po vydání.

Úspěch pro Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy, hra zasazená do světa Harryho Pottera, se stala komerčním fenoménem. Vydána vývojáři z Avalanche Studios, hra překonala očekávání tím, že prodala více než 22 milionů kopií během prvního roku na trhu.

Hra byla recenzenty i hráči chválena za své poutavé příběhové linie, detailní grafiku a poutavý čarodějnický svět. Hráči mohou prozkoumávat rozsáhlý otevřený svět, který nabízí různé aktivity. Hra nabízí mimo jiné bohaté možnosti pro postavu hráče, včetně učení kouzel, vaření lektvarů, pěstování rostlin a péče o magické zvířata.

Vývojáři hry se soustředili na vytvoření poutavého a interaktivního prostředí, kde hráči mohou prozkoumávat známé lokace z knih a filmů Harryho Pottera od J. K. Rowlingové. Úspěch Hogwarts Legacy může být signálem pro herní průmysl, že trh pro singleplayer příběhově bohaté hry je stále živý a prosperující. Tento titul může sloužit jako inspirace pro budoucí herní projekty.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​