Hlavní kreativní ředitel Epic Games a vedoucí Fortnite, Donald Mustard, odchází do důchodu

Hlavní kreativní ředitel Epic Games a vedoucí Fortnite, Donald Mustard, odchází do důchodu

16 září, 2023 0 Od

Donald Mustard, který stál u kormidla oblíbené hry Fortnite, se rozhodl ukončit svou kariéru v Epic Games a věnovat se rodině.

Odchod do důchodu

Donald Mustard, hlavní kreativní ředitel společnosti Epic Games, oznámil svůj odchod do důchodu po sedmi letech strávených ve společnosti. Tuto zprávu sdílel s veřejností na Twitteru, kde uvedl, že po téměř 25 letech v herním průmyslu se rozhodl věnovat více času své rodině.

Mustard byl známý především díky své roli ve vývoji Fortnite, kde vedl storytelling a kreativní rozhodování za touto populární battle royale hrou. Epic Games zatím neoznámili, kdo převezme jeho roli po odchodu do důchodu, ani jak bude vypadat budoucnost Fortnite. Přestože na projektu pracuje stovky lidí, lze očekávat, že vše půjde dál jako obvykle.

Mustard ve svém tweetu vzpomínal na svou kariéru, kde spolupracoval s mnoha talentovanými lidmi a byl hrdý na to, co společně vytvořili. Zmínil se o svých dřívějších projektech, jako byly Advent Rising, Undertow, Shadow Complex a trilogie Infinity Blade.

After an incredible adventure, I will be retiring from my role as Chief Creative Officer at Epic this month.

I have enjoyed nearly 25 years in the game industry collaborating with some of the most talented people ever and I am so proud of what we have made together. From the… pic.twitter.com/9KJT9Jg2jr

— Donald Mustard (@DonaldMustard) September 8, 2023

Obrázek: epicgames.com

Zdroj: Gamers Generation 

​