Hi-Fi Rush dorazí na PlayStation 5 v březnu

Hi-Fi Rush dorazí na PlayStation 5 v březnu

26 února, 2024 0 Od

Vývojářské studio Tango Gameworks a vydavatel Bethesda Softworks přinášejí kritiky oceňovanou rytmicko-akční hru Hi-Fi Rush na PlayStation 5 již v březnu.

Hi-Fi Rush dorazí na PlayStation 5

Po dlouhém očekávání a spekulacích fanoušků, Hi-Fi Rush, hra, která perfektně mísí akční boj s rytmickými prvky, dorazí na konzoli PlayStation 5 již 19. března. Tato hra, vyvinutá studiem Tango Gameworks, které stojí za úspěšnými tituly jako The Evil Within a Ghostwire: Tokyo, přináší inovativní přístup ke klasickému žánru.

V Hi-Fi Rush se hráči ujmou role Chai, aspirující rockové hvězdy, který se stane „poruchovým“ po neúspěšném experimentu, při kterém se do jeho srdce nechtěně integruje přehrávač hudby. Tato situace tak dává Chai a jeho společníkům jedinečnou schopnost vnímat celý svět v rytmu hudby, což ovlivňuje nejen boj, ale i interakci s prostředím a nepřáteli.

Hra Hi-Fi Rush byla původně představena a vydána pro Windows a Xbox Series X/S v lednu 2023 a rychle si získala srdce hráčů a kritiků díky svému jedinečnému vizuálnímu stylu, příběhové lince a zejména synchronizaci herních prvků s hudbou. Nyní, s nadcházejícím uvedením na PS5, se očekává, že hra osloví ještě širší publikum.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​