Herní veletrh OVAGAMES pro každého!

Herní veletrh OVAGAMES pro každého!

16 října, 2022 0 Od

Náš partner OSTRAVA CHAMPIONSHIP pořádá již koncem tohoto měsíce velkou herní událost, kterou by neměl minout žádný fanoušek gamingu a esportu. Ostravský herní veletrh OVAGAMES, který se koná ve dnech 29.-30. října 2022nabídne návštěvníkům přes 60 atrakcí, na nichž si mohou zahrát ZDARMA, stačí si jen zakoupit vstupenku za symbolickou částku.

Vstupenky už teď můžete zakoupit v předprodeji na www.ovagames.cz

Herní zóna slibuje, že bude nabitá nejen tou pravou herní atmosférou, ale taky bohatým programem, kde si vyzkoušíte i nejnovější herní pecky, herní atrakce, závodní simulátory, virtuální realitu a mnoho dalšího.

Nebudou chybět ani stánky partnerů jako je Fadee, FC Baník Ostrava, Relodit, Nugosu, Gogen, Genesis, HC Vítkovice Ridera, RedBull, ale můžete zde narazit i na nejrůznější stánky herních organizací jako je tým GLORE, Infected Gaming a další. Nebude chybět ani občerstvení, nebo stánek VŠB.

Dále na veletrhu najdete také finálová klání v rámci Mistrovství Ostravy v esportu v titulech Hearthstone, Clash Royale, Brawl Stars a samozřejmě nebude chybět ani CS:GO.

To vše a mnohem více už na konci října!

Obrázek: ovachamp.cz

Zdroj: Gamers Generation