Herní sluchátka Sony INZONE

Herní sluchátka Sony INZONE

16 prosince, 2022 0 Od

Všichni jistě známe nebo jsme alespoň slyšeli o japonské firmě Sony, která vytváří všelijaké hmotné produkty i úspěšné videohry. My se podíváme na jejich trojici herních sluchátek Inzone H3, Inzone H7 a Inzone H9, o nichž se říká, že jsou velkým překvapením.

Design sluchátek

Všechny tři modely sluchátek Sony INZONE působí, díky jejich čisté bílé barvě s černými prvky, minimalistickým a moderním dojmem. Tvar i měkkost náušníků byly vytvořeny k minimalizaci tlaku na uši. Široký a zároveň měkký hlavový most je navržen tak, aby vám při dlouhodobém nošení zajišťoval co největší pohodlí a zamezil bolesti hlavy.

Sony INZONE H3

Sluchátka Sony INZONE H3 jsou z trojice modelů nejlehčí (299g) a jako jediné drátové s možností připojení přes USB-A nebo 3,5mm jack. Kabel je 1,2 metru dlouhý, tudíž by vás při hraní neměl nijak omezovat. Sluchátka mají sklápěcí raménkový a velmi flexibilní mikrofon, který vám zajistí tu nejrychlejší komunikaci se členy vašeho týmu. Když už nebudete chtít komunikovat stačí mikrofon jednoduše ztlumit a vrátit do původní vyklopené polohy nahoru. S frekvenčním dosahem 10 až 20 000 Hz vám sluchátka zajistí ten nejlepší a nejvěrnější zvuk. Cena tohoto headsetu se pohybuje kolem 2000 korun.

Sony INZONE H7

Sluchátka Sony INZONE H7 jsou, z již zmíněné trojice modelů, první bezdrátová, středně těžká sluchátka (325g) s připojením přes Bluetooth 5.0 a vydrží baterie až dlouhých 40 hodin. Sluchátka mají stejný sklápěcí raménkový a velmi flexibilní mikrofon jako jejich předchozí levnější drátová verze. Upozorňujeme ale, že pro správné a bezproblémové fungování s vaším počítačem je potřeba si nainstalovat aplikaci INZONE Hub, ve které si samotná sluchátka můžete nastavit. Krom jejich bezdrátovosti má headset dokonce funkci přijímání hovorů, k tomu samozřejmě patří i ovládání hlasitosti. Tato bezdrátová sluchátka jsou k sehnání za cca 4 500 korun.

Sony INZONE H9

Nejdražší a zároveň nejtěžší (330g) jsou druhá bezdrátová sluchátka Sony INZONE H9. Většina funkcí je stejná jako u předchozích bezdrátových sluchátek Sony INZONE H7, mají tedy též připojení Bluetooth 5.0, sklápěcí raménkový a velmi flexibilní mikrofon, aplikaci pro správné fungování s počítačem INZONE Hub či funkci přijímání hovorů s ovládáním hlasitosti.

Hlavními rozdíly od předchozího modelu je kupříkladu funkce aktivního potlačení okolního hluku (ANC) nebo naopak režim pass thru, kdy sluchátka okolní hluk propouští. Mezi jednotlivými režimy lze dokonce rychle přepínat tlačítky na bocích sluchátek. Dalším rozdílem jsou syntetické kožené náušníky místo levnějších látkových či doba výdrže baterie „pouhých“ 32 hodin, což se ovšem může lišit podle úrovně hlasitosti nebo zapnutí aktivního potlačení okolního hluku. Cena těchto sluchátek se pohybuje kolem 6000 korun.

Hodnocení

Díky množství funkcí i vzhledu sluchátek můžeme za celou naší redakci potvrdit, že sluchátka Sony INZONE H3, INZONE H7 a INZONE H9 jsou opravdu tak dobrá, jak se o nich říká. Pro hodnocení jsme vybrali nejvyšší řadu sluchátek, tedy Sony INZONE H9, kterým udělujeme 4 a půl hvězdy z 5ti možných. Zvuk je perfektní, design čistý a moderní, mikrofon pěkně drží, kde je třeba. Ovládání je jednoduché a přístupné. Jediná „chybka“, kterou jsme našli, jsou otisky prstů na bílé části sluchátek, pokud na sluchátka budete „šmatat“ tak jako my 🙂

Autor: Matouš Paska

Zdroj: Gamers Generation