Herní sluchátka Genesis Neon 350

Herní sluchátka Genesis Neon 350

7 září, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Genesis logoJsou pohodlné, odolné a přináší vysoce kvalitní 2.0 stereo zvuk – seznamte se s herními sluchátky Genesis Neon 350. Mají skvělý design, který ozdobí jakoukoli herní sadu. Funkce vibrací posune vaše zážitky ze hry na jinou úroveň. Základem sluchátek je flexibilní, měkce polstrovaný hlavový most a velké náušníky.

Klíčovou vlastností všech sluchátek je jejich kvalita zvuku. Skvělý zvukový zážitek zajišťují vysoce kvalitní velké 50 mm převodníky s dynamickým rozsahem 94 dB a impedancí 32 Ohm.

To, co hráči na herních sluchátkách hledají, není jen dobrý zvuk, ale také funkce pro efektivní komunikaci s týmem. Proto je Neon 350 vybaven citlivým mikrofonem na prodlouženém nastavitelném rameni. Mikrofon s redukcí šumu je speciálně vyvinutý pro čistou hlasovou komunikaci, takže si nemusíte dělat starosti s náhodnými zvuky na pozadí.

Kabel bývá u sluchátek nejvíce náchylný na poškození. Neon 350 má proto kabel s textilním opletením, který je vysoce odolný a 2 metry dlouhý. Dlouhý kabel vám umožní sedět, jak potřebujete, bez nutnosti sedět velmi blízko monitoru.

Nikdo nechce hrát celé hodiny v nepohodlných sluchátkách. Proto byl Neon 350 navržen s ohledem na dlouhé hraní. Sluchátka a čelenka jsou potaženy černou kůží a červené LED diody zvýrazňují herní vzhled zařízení. Váží pouhých 400 gramů.