Herní monitory: Zakřivený nebo plochý

Herní monitory: Zakřivený nebo plochý

13 července, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Herní monitor Dell S2721DGF nabízí hráčům nový design a mimořádný vizuální zážitek díky podpoře standardu VESA DisplayHDR 400 pro graficky náročné hry. Technologie Fast IPS, rozlišení QHD, podpora technologií NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync Premium Pro znamená, že se hráči mohou těšit na vynikající barevné podání, bleskurychlou obnovovací frekvenci 165 Hz a skutečnou dobu odezvy 1 ms (šedá-šedá) v režimu Extreme, stejně jako na zcela plynulý obraz bez trhání a zasekávání.

Hrami inspirovaný nový design nabízí funkční i estetické kvality a ultratenké rámečky na třech stranách zvětšují plochu obrazu. Ovládání OSD je naprosto intuitivní díky snadno dosažitelným funkčním tlačítkům a joysticku na zadní straně monitoru. Stavitelný podstavec se zkosenou základnou zajišťuje optimální nastavení výšky a náklonu a jeho menší rozměry usnadňují manipulaci a umístění monitoru. Tento model bude celosvětově v prodeji od 28. července 2020 za cenu 569,99 USD.

Na herním monitoru Dell S2721HGF se zakřiveným FHD VA panelem hra uživatele naprosto pohltí. Díky podpoře technologie NVIDIA G-SYNC si hráči užijí svižnou akci i při vysoké obnovovací frekvenci 144 Hz s naprosto plynulým a ostrým obrazem. Stejně jako jeho plochý sourozenec je i tento herní monitor provedený v novém, svěžím, herním světem inspirovaném designu. Optimální chlazení zajišťují dodatečné větrací otvory pro odvod tepla na zadní straně. Tento monitor bude k dispozici od 21. srpna 2020 za cenu 279,99 USD.