Herní křeslo Genesis Trit 600

Herní křeslo Genesis Trit 600

7 října, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Genesis Trit 600 splňuje požadavky každého extrémního hráče, který hledá kvalitu, funkčnost a jedinečná řešení. Genesis logoSedadlo a opěradlo jsou polstrované vysoce kvalitním prodyšným textilem, aby židle zůstala větraná a poskytovala pocit dokonalého pohodlí během dlouhých her. Jeho klasický černý design zapadá do každého stylu a jediným stiskem tlačítka rozsvítíte celé spektrum barev a proměníte jakékoliv místo ve špičkovou hernu.

Genesis Trit 600 RGB je jedno z nejkrásnějších herních křesel na trhu. Kromě kvalitního zpracování v efektním karbonovém vzoru totiž nabízí i unikátní plně ovladatelné RGB podsvícení s více než třemi stovkami režimů, téměř nekonečnou kombinací barevných změn, nastavení rychlosti, ale i jasu. Podsvícení Genesis Trit 600 je napájeno externí powerbankou, kterou lze snadno a pohodlně umístit do speciální kapsy pod sedadlem, díky čemuž vás nebudou omezovat žádné kabely.

Konstrukce křesla je vyrobena z vysoce kvalitního kovového rámu, který zaručuje vysokou odolnost proti poškození a dlouhou životnost. Použití plynového pístu 4. třídy poskytuje nosnost sedadla do 150 kg.

Tak jak už bývá u křesel Genesis standardem i v Trit 600 RGB byla použita kvalitní pěnová výplň se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedadle, která se stará o maximální pohodlí při každodenním používaní. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo ještě doplňují 2 dodatečné polštáře s možností nastavení výšky připevnění, které zvyšují pohodlí a podporu páteře na tom správném místě. Navíc Trit 600 RGB umožnuje nastavení úhlu sklonu opěradla, výšky sedáku, stejně jako výšky loketních opěrek. Kdybyste si chtěli trochu odpočinout, dobrou volbou může být houpací funkce, kterou lze snadno aktivovat.

Vrchní vrstva křesla Genesis Trit 600 RGB je čalouněná prodyšnou textilní tkaninou, která poskytuje vynikající ventilaci, díky čemuž se vaše tělo nebude nepříjemně potit a lepit během teplých dní a v zimě vás příjemně zahřeje. Kovová konstrukce pod sedadlem umožňuje otáčení křesla o 360 stupňů. Díky velkým a odolným kolečkům o průměru 60 mm získáte pozoruhodnou mobilitu, aniž byste na podlaze zanechali škrábance.