Herní křeslo Genesis Nitro 550

Herní křeslo Genesis Nitro 550

8 září, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Genesis logoKřeslo Genesis Nitro 550 disponuje řadou vlastností a funkcí, které zaručí optimální oporu a držení těla, což šetří vaši páteř a snižuje únavu. Každý, kdo tráví dlouhé hodiny u počítače ví, že největší vliv na dosažení dobrých výsledků má pohodlí, které přímo souvisí se správným držením těla. Investicí do křesla Genesis získáte nejen jedinečný doplněk, který vám zvýší komfort při práci, či hraní her, ale chráníte tím i svou páteř a zdraví.

Konstrukce křesla Genesis Nitro 550 je konstruována z vysoce kvalitního kovu, který zaručuje vysokou odolnost proti poškození a dlouhodobou životnost. Použití plynového pístu 4. třídy poskytuje nosnost sedadla až do hmotnosti 150 kg.

Základním kritériem při výběru herního křesla je jeho funkčnost, a proto ani v tomto modelu nemůže chybět velké množství funkcí, které vás budou hýčkat. Mezi ně patří výškově nastavitelné sedadlo s funkcí houpání, nastavení sklonu opěradla až do 180°, nastavení výšky podpěrek předloktí, možnost otáčení křesla o 360 stupňů a polyuretanová kolečka.

Křeslo je vyplněno vysoce kvalitní elastickou pěnou se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedadle. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo ještě doplňují dva dodatečné polštáře s možností nastavení výšky připevnění, které zaručují maximální pohodlí a podporu páteře na tom správném místě. Čalounění křesla je zhotoveno z velmi odolného a prodyšného textilního materiálu.

Trůn skutečného hráče musí vypadat dobře. Správná kombinace barev spojená s koženým čalouněním na bocích a karbonovým čalouněním zadní části, dávají křeslu agresivní a sportovní charakter. Design křesla Nitro 550 určitě vynikne v každém pokoji, či kanceláři.

Genesis Nitro550 je k dispozici ve třech barevných variantách: černé, černo-červené a černo-modré.